Servis vysokozdvižných vozíkov

Zabezpečujeme profesionálny servis vysokozdvižných vozíkov. Naši technici sú pravideľne školení, čím držíme ich technické zázemie na vysokej úrovni. Samozrejmosťou je tiež individuálny prístup ku každému zákazníkovi a možnosť využiť naše služby v rámci celého Slovenska.

Profesionálny servis vysokozdvižných vozíkov, s ktorým budete spokojní

Ponúkame vám profesionálny servis vysokozdvižných vozíkov pod dohľadom našich špičkových technikov. Naša sieť servisných technikov sa rozkladá po celom Slovensku, takže dokážeme vyjsť v ústrety každému zákazníkovi. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste, ako pri predaji vysokozdvižných vozíkovprenájme vysokozdvižných vozíkov, tak i pri servise VZV.

Vykonávame štandardné opravy a servis vysokozdvižných vozíkov, ako aj technické kontroly a emisné kontroly. Samozrejmosťou u nás sú i pravidelné revízie plynových zariadení. Vieme, že každý vysokozdvižný vozík potrebuje kvalitný servis a čo najrýchlejšiu opravu v prípade poruchy, tak aby vám mohol čím skôr bezpečne slúžiť. Preto vám ponúkame možnosť využitia našej pojazdnej dielne či opravy priamo u vás.

S rýchlym a spoľahlivým servisom vysokozdvižných vozíkov to ide ľahšie

S naším servisom vysokozdvižných vozíkov môžete byť bez obáv. Ponúkame vám hneď dve možnosti opráv. Možnosť pojazdnej dielni, vďaka ktorej vieme odstrániť mechanické aj elektronické závady motora priamo u zákazníka. A možnosť opravy v našom centrálnom servise. V prípade rozsiahlejšej opravy, ktorá sa nedá vykonať priamo u zákazníka, zabezpečíme dopravu vysokozdvižného vozíka do nášho centrálneho servisu a po oprave späť k zákazníkovi. Počas servisu vysokozdvižného vozíka na dielni vám poskytujeme prenájom náhradného VZV. S nami si tak môžete byť istí, že i pri náročnejších opravách vašu prácu či podnikanie nič nenaruší.

Servisujeme všetky typy motorových aj elektronických vozíkov a špecializujeme sa najmä na značky VZV – Linde, STILL či JUNGHEINRICH. Tieto značky sú zároveň špičkovými výrobcami vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky, ktorých servis vykonávame podľa odborných postupov.