Vysokozdvižný vozík

Vysokozdvižný vozík

Máme pre vás vysokozdvižný vozík podľa vašich potrieb

Vieme, že nájsť vysokozdvižný vozík podľa vašich individuálnych špecifických potrieb nie je vždy jednoduché. Preto vám ponúkame vám vysokozdvižné vozíky najvyššej kvality. Radi vám poradíme s výberom ideálneho vysokozdvižného vozíka či manipulačnej techniky na mieru pre vás.

Ako si vybrať vysokozdvižný vozík?

Hľadáte vysokozdvižný vozík – VZV či manipulačnú techniku pre špecifické práce? Na trhu manipulačnej techniky a vysokozdvižných vozíkov dnes nájdete mnoho rozličných druhov. Líšia sa nie len cenou, ale najmä kvalitou a škálou využiteľnosti. Preto vám spolu s predajom vysokozdvižných vozíkov ponúkame i profesionálne poradenstvo.

Každý vysokozdvižný vozík ponúka rozličné benefity a hodí sa na rozličné práce. Pri kúpe, rovnako ako pri prenájme vysokozdvižného vozíka, je nevyhnutné zohľadniť dôležité parametre, ako napríklad maximálnu nosnosť vysokozdvižného vozíka, spôsob ovládania a manipulácie, druh a typ pohonu či triedu a druh manipulovaného materiálu. Na to sú tu naši špeciality, ktorí vám pomôžu s výberom toho správneho vysokozdvižného vozíka pre vás.

S čím vám pri výbere vysokozdvižného vozíka poradíme?

Pomôžeme vám vybrať najvhodnejší vysokozdvižný vozík – VZV s ohľadom na druh budúcej manipulácie, typ pohonu, druh manipulovaného bremena, priestorové využitie, ako i stav plôch, po ktorých sa bude vysokozdvižný vozík pohybovať. Ponúkame vám najmä vysokokvalitné VZV značiek HC FORKLIFT a NOBLELIFT, ako i zánovné vozíky značky LINDE, STILL či JUNGHEINRICH.

Nami ponúkané čelné elektronické vysokozdvižné vozíky nachádzajú svoje využitie najmä vo vnútorných priestoroch – skladoch a skladových halách, kde prevážajú materiál a iné objekty na väčšie vzdialenosti. Nami ponúkané vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom nachádzajú využitie prevažne v exteriéroch. Ručne vedené vysokozdvižné vozíky sa zas najčastejšie používajú na prácu s paletami, ako napríklad ich zakladanie do regálov a stohovanie na seba. Ponúkame vám tiež odborný servis vysokozdvižných vozíkovomnoho viac, k vašej maximálnej spokojnosti a bezpečnej manipulácii s vysokozdvižným vozíkom.

Radi Vám pomôžeme