Mobilný lis na pneumatiky

Mobilný lis na pneumatiky je jedinečným zariadením, vďaka ktorému dokážeme zabezpečiť prelisovanie superelastických pneumatík priamo u zákazníka. Túto službu zabezpečujeme v rámci celej Slovenskej republiky. Mobilným lisom na pneumatiky tak minimalizujeme čas odstavenia manipulačnej techniky a následné prestoje vo výrobe.

Mobilný lis na pneumatiky sa postará o maximálny komfort pri používaní manipulačnej techniky

Mobilný lis na pneumatiky má za úlohu prelisovanie superelastických pneumatík. Túto službu poskytujeme priamo u zákazníka a v rámci celej Slovenskej republiky. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami. S nami to ide aj bez odstavovania manipulačnej techniky a následných, často krát nepríjemných prestojoch vo výrobe.

Kvalitný servis manipulačnej techniky je jedným z hlavných pilierov našej spoločnosti. Vieme, že okrem predaja vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky či prenájmu vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky, je servis vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky tým, čo zákazník najviac potrebuje. Našou snahou je tak zabezpečiť všetky služby rýchlo, bezpečne a maximálne odborne.

Služba využitia mobilného lisu na pneumatiky a špičkový servis

Službu využitia mobilného lisu na pneumatiky a špičkový servis vám poskytujeme v rámci celého Slovenska. Stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o všetko ostatné.

Lisujeme kolesá s rozmerom 8“ až 15“. V našej ponuke nájdete kolesá renomovaných výrobcov v ekonomickej triede pre ľahšie použitie aj kolesá najvyššej kvality do náročných podmienok. Keď služby spojené s manipulačnou technikou a VZV, tak jedine s nami.

Našim mobilným lisom na pneumatiky je možné lisovať tieto druhy kolies:

⦁ standard (superelastické)
⦁ sit, clip, fix (superelastické)
⦁ vzdušnicové pneumatiky
Pozrite si celú ponuku našich služieb.